Kontakta oss

Malmö

Stensjögatan 3, Malmö
infotalentbyran@hylliepark.se

Österlen

Bruksgatan 1, Simrishamn infotalentbyran@hylliepark.se

Kristianstad

Lasarettsboulevarden 6, Kristianstad
infotalentbyran@hylliepark.se

Personal Talentbyrån


Sofie Withers
Verksamhetsledare
sofie.withers@hylliepark.se
073-537 40 70

Abdulhamid Al Hasan
Handledare och företagskonsulent
abdulhamid.alhasan@hylliepark.se
073- 500 27 84

Cecilia Samuelsson
Handledare och företagskonsulent
cecilia.samuelsson@hylliepark.se
0763-07 30 73

David Stomeus (föräldraledig)
Företagskonsulent och handledare

david.stomeus@hylliepark.se
073-509 10 68

Kalle Spetz
Verksamhetsledare

kalle.spetz@hylliepark.se
073-528 43 28

Alen Rahimipour
Handledare
alen.rahimipour@hylliepark.se
073-529 24 52

Nathalie Alaeddine
Studie- och yrkesvägledare, handledare
nathalie.alaeddine@hylliepark.se
073-529 32 52